Pentotruck 10W-40 UHPD

Part-Synthetic Fuel Economy Fleet Engine Oil

OpisPentotruck 10W-40 UHPD bazuje na bardzo nowoczesnej technologii dodatków. Opracowano go za pomocą mieszaniny olejów mineralnych oraz specjalnie wyselekcjonowanych syntetycznych olejów bazowych z dodatkiem substancji czynnych, zapewniających wysoką odporność oleju na krzepniecie i utrzymujących odpowiednią lepkość oleju w zależności od temperatury. Zapewnia ochronę w każdych warunkach drogowych przed nadmiernym zużyciem, gromadzeniem się nagarów i tworzeniem się korozji. 

Pentotruck 10W-40 UHPD to wielosezonowy olej silnikowy odpowiedni do stosowania nawet w najbardziej surowych warunkach klimatycznych. Dzięki jego szerokiemu przedziałowi lepkości może ograniczać zużycie paliwa, zarówno podczas rozruchu w niskich temperaturach, jak i przy użytkowaniu pod dużym obciążeniem oraz w wysokich temperaturach otoczenia. 

Pentotruck 10W-40 UHPD nadaje się głównie do silników typu Diesel-a z lub bez turbosprężarki. Jest zwykle stosowany w małych i dużych ciężarówkach. Można go jednak używać również w silnikach benzynowych (proszę zapoznać się z instrukcją serwisową), dlatego jest bardzo przydatny w przypadku stosowania dla flot samochodowych. 

Jest on mieszalny ze wszystkimi standardowymi olejami silnikowymi na bazie mineralnej lub syntetycznej.

Karta katalogowa produktu