Pentosin Racing Brake Fluid

Wysokowydajny płyn na bazie nowoczesnego eteru glikolowego/estrów glikolu

OpisPentosin Racing Brake Fluid jest płynem hamulcowym w najwyższej klasie DOT 4, o formule zapewniającej bardzo dużą stabilność temperaturową. Formuła ta jest wynikiem najbardziej zaawansowanych technologii. Zastosowanie sprawdzonej i przetestowanej substancji dodatkowej w połączeniu z płynem bazowym charakteryzującym się wysokim punktem wrzenia zapewnia bezpieczeństwo nawet w skrajnie trudnych warunkach pracy. 

Pentosin Racing Brake Fluid dzięki wysokiemu punktowi wrzenia oraz wysokiemu punktowi wrzenia na mokro jest doskonałym rozwiązaniem dla pojazdów wyścigowych (samochodów i motorów). Szybki czas reakcji w skrajnych sytuacjach zawsze jest pod kontrolą. 
Każdorazowo prosimy odwoływać się do instrukcji producenta.

Pentosin Racing Brake Fluid można mieszać z innymi markowymi płynami hamulcowymi w klasie DOT 3, 4, 5.1 oraz ISO 4925. Jednak jego skuteczność będzie niższa, zwłaszcza w wysokich temperaturach. Dlatego, aby maksymalnie wykorzystać zalety tego płynu, pod względem bezpieczeństwa i skuteczności, w przypadku stosowania go do zwykłych pojazdów, zalecamy całkowitą wymianę płynów.

Karta katalogowa produktu